Historia

logo

ul. Pradnicka 50 A, 31-202 Kraków

GODZINY OTWARCIA: pon. - czw. od 800 do 2000, pt. 700 do 1900

telefon (12) 632- 70-27 telefon 503-405-366

koperta rej@maszachaba.com.pl @eRejestracja

Historia

Centrum Medyczne Maszachaba z siedzibą w Krakowie istnieje na rynku usług medycznych od 2004 roku. Nasza firma to nie tylko nazwa - to przede wszystkim zespół ludzi stawiających sobie wyzwania. Jako zespół, swoje działania koncentrujemy w szczególności na profilaktyce i promocji zdrowia. Realizujemy programy profilaktyczne w zakresie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz Jednostkami Samorządowymi. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Dla nas liczy się to, czego nie widać, to co nienamacalne czyli wdzięczność ludzi, do których kierujemy nasze działania.

We wrześniu 2013r. roku nasza placówka uzyskała Certyfikat Zgodności z normą 9001:2009. Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m. in.:

  • wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami

  • zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością

  • usystematyzowanie zarządzania zasobami

  • ustanowienie procesów realizacji wyrobu

  • dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów)

W trakcie procesu działalności wszystkie te wymagania są szczegółowo realizowane, z uwzględnieniem zasad jakości. Certyfikat ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie.

 

 

Badania dla kierowców

badania dla kierowcow


Badania kierowców Kraków - W naszej poradni mamy możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań, które są konieczne do wydania zaświadczenia (brak przeciwwskazań zdrowotnych) do prowadzenia pojazdu silnikowego. Badamy zarówno kierowców indywidualnych jak i zawodowych. Oferujemy załatwienie wszystkich formalności w czasie jednej wizyty. Dodatkowo współpracujemy z ośrodkami szkolenia kierowców w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poradnia zdrowia psychicznego

poradnia zdrowia psychicznego


W poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych zajmujemy się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Pacjenci ubezpieczeni na podstawie Ustawy o Świadczeniach Opieki Zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych mogą bezpłatnie korzystać ze świadczeń gwarantowanych.

Badania psychotechnicze

badania psychotechniczne
Badania psychotechniczne Kraków -  Są niezbędne w celu uzyskania zdolności do pracy lub zakwalifikowania na konkretne stanowisko. Mogą być badaniami uzupełniającymi do innych badań medycznych. Sprawdzają osobowość pacjenta a także jego umiejętność logicznego myślenia. Mają również na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Konsultacje specjalistów

 

konsultacje specjalistyczne
Konsultacje specjalistów - W naszej przychodni mają państwo możliwość skorzystać z porady wielu wyspecjalizowanych lekarzy m. in. endokrynologa, neurologa, laryngologa, okulisty, dermatologa, onkologa jak i również psychiatry.