Pracownia mammografii

logo

ul. Pradnicka 50 A, 31-202 Kraków

GODZINY OTWARCIA: pon. - czw. od 800 do 2000, pt. 700 do 1900

telefon (12) 632- 70-27 telefon 503-405-366

koperta rej@maszachaba.com.pl @eRejestracja

Pracownia mammografii

Pracownia mammografii Kraków

Centrum Medyczne Maszachaba Sp. z o. o. zarejestrowane jest przez Wojewodę Małopolskiego w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Gospodarczą, z siedzibą w Krakowie, ul. Prądnicka 50a, 31-202 Kraków. W ramach komórek organizacyjnych działa Pracownia badań mammograficznych, w zakresie której wykonywane są badania mammograficzne przy użyciu mammobusów czyli pracowni mobilnych.

Pracownie są specjalnie zaprojektowane dla potrzeb wykonywania badań mammograficznych. Pracownia mammograficzna działa na podstawie decyzji Wojewódzkiej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Krakowie z dnia 12.11.2011 nr 58/2011. Rokrocznie przeprowadzane są testy specjalistyczne aparatury medycznej RTG zgodnie z wymogami zawartymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie użytkowania urządzeń RTG.

Urządzenia medyczne oraz inny sprzęt specjalistyczny podlegają okresowym kontrolom.

W mammobusie zapewniamy pacjentkom należyty komfort i dyskrecję. Trzymamy się ściśle określonych norm higieny. Dbamy również o punktualność, a także profesjonalną obsługę zaplecza medycznego.

 

Kontakt - Koordynator ds. programu:

Kontakt profilaktyka raka piersi i mammografia Kraków


Dominika Bąk:,

✉: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

📞: 501-620-281


Rejestracja:

📞: 12 632-70-27

📞: 503-405-366


Pracownia mamografii Kraków

Kontakt Koordynator ds. mammografii i profilaktyki raka piersi 

Badania dla kierowców

badania dla kierowcow


Badania kierowców Kraków - W naszej poradni mamy możliwość wykonania wszystkich niezbędnych badań, które są konieczne do wydania zaświadczenia (brak przeciwwskazań zdrowotnych) do prowadzenia pojazdu silnikowego. Badamy zarówno kierowców indywidualnych jak i zawodowych. Oferujemy załatwienie wszystkich formalności w czasie jednej wizyty. Dodatkowo współpracujemy z ośrodkami szkolenia kierowców w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Poradnia zdrowia psychicznego

poradnia zdrowia psychicznego


W poradni zdrowia psychicznego dla dorosłych zajmujemy się diagnostyką i leczeniem różnego rodzaju zaburzeń psychicznych. Pacjenci ubezpieczeni na podstawie Ustawy o Świadczeniach Opieki Zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych mogą bezpłatnie korzystać ze świadczeń gwarantowanych.

Badania psychotechnicze

badania psychotechniczne
Badania psychotechniczne Kraków -  Są niezbędne w celu uzyskania zdolności do pracy lub zakwalifikowania na konkretne stanowisko. Mogą być badaniami uzupełniającymi do innych badań medycznych. Sprawdzają osobowość pacjenta a także jego umiejętność logicznego myślenia. Mają również na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Konsultacje specjalistów

 

konsultacje specjalistyczne
Konsultacje specjalistów - W naszej przychodni mają państwo możliwość skorzystać z porady wielu wyspecjalizowanych lekarzy m. in. endokrynologa, neurologa, laryngologa, okulisty, dermatologa, onkologa jak i również psychiatry.